en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Swiffer Wet Floor Wipes Citrus Fresh, 48 pcs
Swiffer
Swiffer Wet Floor Wipes Citrus Fresh, 48 pcs
Code: 2601062
Code sup.: 588421
EAN: 8006530163071
 
11.96 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swiffer Wet Floor Wipes Citrus Fresh help remove dirt and dust and leave a fresh scent.
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive disposable razors, 3 pcs
Gillette®
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive disposable razors, 3 pcs
Code: 2603316
Code sup.: 882095
EAN: 8700216507004
 
2.64 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive are women's disposable razors with three blades, a pivoting head, and a moisturizing strip with aloe for comfortable shaving of sensitive skin.
Dishwashing Liquid Lemon, 900 ml
Jar
Dishwashing Liquid Lemon, 900 ml
Code: 99967
Code sup.: 735083
EAN: 4015400795193
98%
2.81 EUR
3.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dishwashing liquid is a concentrated dishwashing detergent. Thanks to its effective formulation, a small amount of the product is enough for a large amount of dishes. It has long-lasting active foam. It easily tackles dirt and grease. It has a pleasant scent and is gentle on hands.
Ambi Pur air freshener for bathroom Merlion Flower & Spring, 75 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur air freshener for bathroom Merlion Flower & Spring, 75 ml
Code: 2007100
Code sup.: 728037
EAN: 8700216014878
 
3.52 EUR
440EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gel air freshener that brings a pleasant fresh scent to your bathroom. The freshener removes odors from the air while also preventing them from settling on soft surfaces such as towels, bathtubs, or shower curtains.
Swiffer Duster, 5 pcs
Swiffer
Swiffer Duster, 5 pcs
Code: 2104471
Code sup.: 588415
EAN: 8006540307991
 
4.22 EUR
0.84EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Say goodbye to dust, hair, fur, and dirt. It traps dust, hair, allergens from dust mites, and also fur from cats and dogs.
Gillette Satin Care shaving gel for women, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care shaving gel for women, 200 ml
Code: 74056
Code sup.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
4.57 EUR
22.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Moisturizing shaving gel for women softens the skin, facilitates the glide of the razor, and ensures a perfectly smooth shave.
Gillette Sensitive Shaving Foam, 300 ml
Gillette®
Gillette Sensitive Shaving Foam, 300 ml
Code: 09340
Code sup.: 880159
EAN: 7702018617234
99%
2.81 EUR
14.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thanks to its creamy consistency, it spreads easily on the skin. The Gillette Sensitive shaving foam leaves the facial skin feeling fresh, hydrated, and provides the necessary protection.
Dishwashing Liquid Sensitive Aloe Vera and Jasmine, 900 ml
Jar
Dishwashing Liquid Sensitive Aloe Vera and Jasmine, 900 ml
Code: 2005736
Code sup.: 735075
EAN: 8001090975065
100%
2.81 EUR
3.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong on dirt, gentle on hands - Dishwashing Liquid you can rely on. With a pleasant floral scent, it uncompromisingly removes even baked-on food residues and grease.
Swiffer set handle + duster, 4 pcs
Swiffer
Swiffer set handle + duster, 4 pcs
Code: 2104469
Code sup.: 588413
EAN: 8006540307960
100%
3.52 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Say goodbye to dust, hair, pet fur, and dirt. It traps dust, hair, dust mite allergens, and also cat and dog fur.
Power Spray Jar for dishwashers 3in1, 500 ml
Jar
Power Spray Jar for dishwashers 3in1, 500 ml
Code: 2207869
Code sup.: 700398
EAN: 8001090570222
100%
3.16 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The revolutionary multipurpose 3in1 spray works on 100% of everyday grease on dishes and in the kitchen before washing, allowing you to achieve cleanliness and shine effortlessly.
Mr. Proper Universal Floor Cleaner Ocean 1 l
Mr. Proper
Mr. Proper Universal Floor Cleaner Ocean 1 l
Code: 2302900
Code sup.: 700405
EAN: 8006540918968
100%
2.46 EUR
2.46EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cleaning agent. In diluted form, it is also suitable for colored and varnished surfaces. Universal cleaning agent for cleaning floors and large surfaces, safe pH value, various fragrances.
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 6/0 Dark Blonde, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 6/0 Dark Blonde, 110 ml
Code: 2301704
 
EAN: 4064666715155
 
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color on the outside and healthy, strong hair on the inside. Deeply nourishing treatment seals the hair cuticle for optimal shine and softness. Hydrating treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody base creates a smooth surface
Bonux Laundry Powder White Polar Ice Fresh, 2.34 kg, 36 doses
Bonux
Bonux Laundry Powder White Polar Ice Fresh, 2.34 kg, 36 doses
Code: 2500297
Code sup.: 755093
EAN: 4061746508379
 
4.57 EUR
1.95EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bonux 3in1 with a unique fresh scent, designed for white laundry.
AKCE
Dishwashing Liquid Sensitive Aloe Vera and Jasmine, 450 ml
Jar
Dishwashing Liquid Sensitive Aloe Vera and Jasmine, 450 ml
Code: 1905948
Code sup.: 735076
EAN: 8001090975140
100%
1.33 EUR
2.96EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong on dirt, gentle on hands - Dishwashing Liquid you can rely on. With a pleasant floral scent, it uncompromisingly removes even baked-on food remnants and grease.
Dishwashing liquid pomegranate, 900 ml
Jar
Dishwashing liquid pomegranate, 900 ml
Code: 100254
Code sup.: 735089
EAN: 4015400922834
82%
2.81 EUR
3.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dishwashing liquid is a concentrated agent for hand washing dishes. Thanks to its effective formula, only a small amount of the product is needed for a large number of dishes. It has long-lasting active foam. It easily handles dirt and grease. It has a pleasant scent and is gentle on hands.
Dishwashing Liquid Sensitive Tea Tree and Mint, 450 ml
Jar
Dishwashing Liquid Sensitive Tea Tree and Mint, 450 ml
Code: 102041
Code sup.: 735093
EAN: 4015400991311
100%
1.33 EUR
2.96EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The dishwashing liquid is a concentrated hand dishwashing detergent. Thanks to its effective formula, a small amount of the product is sufficient for a large amount of dishes. It has long-lasting active foam. It easily deals with dirt and grease. It has a pleasant scent and is gentle on the hands.
AKCE
Ariel Color laundry gel, 90 washes, 4.05 l
Ariel®
Ariel Color laundry gel, 90 washes, 4.05 l
Code: 2601065
Code sup.: 765302
EAN: 8006530146265
 
14.78 EUR
0.16EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ariel Color laundry gel is designed for washing colored laundry. It helps remove common dirt and leaves clothes clean.
Astra Superior Platinum, blades, pack of 5 pcs
Astra®
Astra Superior Platinum, blades, pack of 5 pcs
Code: 19937
Code sup.: 882305
EAN: 7702018007240
98%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Astra Superior Platinum are double-sided replacement blades that have maintained their popularity for many years and are suitable for all classic razors.
Astra Superior Stainless, blades, package of 5 pcs
Astra®
Astra Superior Stainless, blades, package of 5 pcs
Code: 19935
Code sup.: 882307
EAN: 3014260264024
89%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Astra Superior Stainless are double-sided replacement blades that have maintained their popularity for many years and are suitable for all classic razors for shaving.
Jar Professional disinfecting degreaser for contact with food, 750 ml
Jar
Jar Professional disinfecting degreaser for contact with food, 750 ml
Code: 2205207
Code sup.: 700396
EAN: 8006540297414
 
3.52 EUR
4.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disinfecting degreaser Jar Professional for surfaces that come into contact with food.
AKCE
Gillette Series Protection Shaving Gel, 200 ml
Gillette®
Gillette Series Protection Shaving Gel, 200 ml
Code: 2501416
Code sup.: 881123
EAN: 7702018982011
 
2.81 EUR
11.71EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With allantoin. This shaving gel reduces friction, improves razor glide, and contains allantoin, which provides extra protection - for a smooth and comfortable shave.
AKCE
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 71 pcs
Jar
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 71 pcs
Code: 2601059
Code sup.: 750267
EAN: 8006530121705
 
14.07 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus dishwasher tablets help remove common dirt from dishes when washing in a dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
AKCE
Wella Hair Color Wellaton Intense 5/0 Light Brown, 110 ml
Wella®
Wella Hair Color Wellaton Intense 5/0 Light Brown, 110 ml
Code: 56962
Code sup.: 860574
EAN: 4056800877690
100%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color from the outside and healthy and strong hair from the inside. Deeply nourishing treatment closes the hair cuticle for optimal shine and softness. Moisturizing treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody base, creates a smooth surface.
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 10/81 ultra light ash blonde, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 10/81 ultra light ash blonde, 110 ml
Code: 2301710
Code sup.: 860571
EAN: 4064666715148
 
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color from the outside and healthy, strong hair from the inside. Deeply nourishing treatment seals the hair cuticle for optimal shine and softness. Hydrating treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody base creates a smooth surface
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.